Hvem er vi ?

Vi som jobber i Røe Kommunikasjon, er et lag. Søker du råd hos oss, får du ikke bare den rette spisskompetansen. Med på kjøpet får du et bredt kompetansemiljø.

Vi styrker konkurransekraften til kundene våre gjennom å effektivisere deres bruk av kommunikasjon som støtteaktivitet for å nå virksomhetsmål.

Vi  hjelper kundene våre med å bli hørt og forstått og videre til aksept og samhandling. Slik styrkes relasjonene til  medarbeidere, jobbsøkere, kunder/brukere, leverandører, media, myndigheter og resten av samfunnet.

Vår visjon: Et åpent samfunn.

Våre kjerneverdier: Kunnskap. Tillit. Nysgjerrighet.

Vår spesialitet: Helhetlig kommunikasjon.

Deltakernes mening om kursene våre

Deltakernes evaluering av fem av våre kurs siste halvår: Andel høyeste skår

Medietrening for Helse Nord IKT

86%

Medietrening for Heimdal Bolig

100%

Medietrening for Statens vegvesen

100%

Medietrening for Arbeidstilsynet

100%

Kurs i presentasjonsteknikk for NTNU Samfunnsforskning

100%
Medarbeiderne
Helge Andersen

Helge Andersen

Redaksjon. Byggeprosjekt. Samferdsel. Krisekommunikasjon.

906 02 644 // helge@paratum.no

Knut Hellerud

Knut Hellerud

Redaksjon. Media- og samfunnskontakt.

975 28 247 // khe@roekommunikasjon.no

Øyvind Håbrekke

Øyvind Håbrekke

Samfunnskontakt. Mediekontakt.

970 62 368 // ohabrekke@gmail.com

Lars Kristian Iversen

Lars Kristian Iversen

Digitalisering. Strategi.

94 88 44 80 // lars.kristian.iversen@gmail.com

Tor O. Iversen

Tor O. Iversen

Mediekontakt. Krisekommunikasjon.

909 90 530 // tor@commutator.no

Per Lund

Per Lund

Sponsorkontakt.

909 30 225 // sponsorcoach@gmail.com

Sverre Nyrønning

Sverre Nyrønning

Historiefortelling. Omdømme.

90 95 60 36 // firmapost@communicatio.no

Knut Røe

Knut Røe

Omdømme. Strategi. Medier. Samfunn.

908 74 319 // knut@roekommunikasjon.no

Eva Setsaas

Eva Setsaas

Grafisk design.

993 56 199 // eva@sereklame.no

Svein Strugstad

Svein Strugstad

Krisekommunikasjon. Medietrening.

913 52 900 // sve-stru@online.no

Roy Strømsnes

Roy Strømsnes

Strategi, kommunikasjon, innovasjon, samfunnskontakt

90933114/ roy@stromkom.no

Kim Sørenssen

Kim Sørenssen

Omdømme. Foto. Internasjonal kommunikasjon.

900 11 410 // kim.sorenssen@gmail.com