Hvem er vi ?

Vi som jobber i Røe Kommunikasjon, er et lag. Søker du råd hos oss, får du ikke bare den rette spisskompetansen. Med på kjøpet får du et bredt kompetansemiljø.

Vi styrker konkurransekraften til kundene våre gjennom å effektivisere deres bruk av kommunikasjon som støtteaktivitet for å nå virksomhetsmål.

Vi  hjelper kundene våre med å bli hørt og forstått og videre til aksept og samhandling. Slik styrkes relasjonene til  medarbeidere, jobbsøkere, kunder/brukere, leverandører, media, myndigheter og resten av samfunnet.

Vår visjon: Et åpent samfunn.

Våre kjerneverdier: Kunnskap. Tillit. Nysgjerrighet.

Vår spesialitet: Helhetlig kommunikasjon.

Topscoreratingen!

Deltakernes evaluering av våre fem siste kurs: Andel «svært nyttig»-svar

Medietrening for Arbeidstilsynet

100%

Presentasjonstrening for Bufetat

93%

Kurs i presentasjonsteknikk for Universitetssykehuset i Nord-Norge

88%

Kommunikasjonskurs for ledere i Det norske oljeselskap

100%

Kurs i presentasjonsteknikk for NTNU Samfunnsforskning

100%
Medarbeiderne
Torgeir Anda

Torgeir Anda

Strategi. Samfunnskontakt. Krisekommunikasjon. Medier.

99 11 22 03 // torgeir@andakommunikasjon.no

Terje Dalen

Terje Dalen

Mediehåndtering. Krisekommunikasjon.

901 13 056 // tedalen@gmail.com

Gro Hovde Fiksdahl

Gro Hovde Fiksdahl

Markeds- og internkommunikasjon.

949 76 709 // grohf@icloud.com

Knut Hellerud

Knut Hellerud

Redaksjon. Media- og samfunnskontakt.

975 28 247 // khe@roekommunikasjon.no

Øyvind Håbrekke

Øyvind Håbrekke

Samfunnskontakt. Mediekontakt.

970 62 368 // ohabrekke@gmail.com

Lars Kristian Iversen

Lars Kristian Iversen

Digitalisering. Strategi.

94 88 44 80 // lars.kristian.iversen@gmail.com

Tor O. Iversen

Tor O. Iversen

Mediekontakt. Krisekommunikasjon.

909 90 530 // tor@commutator.no

Per Lund

Per Lund

Sponsorkontakt.

909 30 225 // sponsorcoach@gmail.com

Steinar Rolseth Ness

Steinar Rolseth Ness

Digital kommunikasjon. Kampanje. Grafisk design.

454 67 498 // steinar@vanntettdesign.no

David Nikel

David Nikel

Redaksjon.

941 55 476 // david.nikel@gmail.com

Sverre Nyrønning

Sverre Nyrønning

Historiefortelling. Omdømme.

90 95 60 36 // firmapost@communicatio.no

Knut Røe

Knut Røe

Omdømme. Strategi. Medier. Samfunn.

908 74 319 // knut@roekommunikasjon.no

Eva Setsaas

Eva Setsaas

Grafisk design.

993 56 199 // eva@sereklame.no

Svein Strugstad

Svein Strugstad

Krisekommunikasjon. Medietrening.

913 52 900 // sve-stru@online.no

Kim Sørenssen

Kim Sørenssen

Omdømme. Foto. Internasjonal kommunikasjon.

900 11 410 // kim.sorenssen@gmail.com